Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Сайт ЗПК
МО інформатиків регіону
Комісія природничих дисциплін
Комісія іноземної мови
Комісія соц.-гум.дисциплін
Комісія викладачів ОМ
Комісія викладачів дошкільних дисц.
П`ятниця, 29.03.2024, 12:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Що краще, форуми чи чати? - Сторінка 5 - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ЦК викладачів інформатики Запорізького педагогічного коледжу » Практичні роботи з інформатики » Що краще, форуми чи чати? (спробуйте аргументувати плюси-мінуси того чи іншого сервісу)
Що краще, форуми чи чати?
mariaДата: Вівторок, 23.10.2012, 16:53 | Повідомлення # 61
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, форум є набагато зручнішим ніж чат. На форумі людина може знайти значно більше цікавої та корисної інформації ніж на чаті,до того ж, вся інформіція чітко структурована. Форуми мають розділи, підрозділи, категорії; у розділах визначаються теми. Спілкування у чаті також здійснюється у кімнатах де відбувається обмін повідомленнями на різні теми, але може бути й так, що спілкування відбувається взагалі без визначеної тематики. Чат - це дружня розмова, бесіда, балачка, форум - довготривала постійно діюча розмова. Форум - це більш серйозна, організованіша служба Інтернету, з більшими можливостями та наданням більш широкого спектору послуг.
 
Jein-kunДата: Середа, 25.09.2013, 09:04 | Повідомлення # 62
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку форум набагато зручніший ніж чат. yes crazy eek
 
StudentSДата: Четвер, 26.09.2013, 10:20 | Повідомлення # 63
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що чати краще, ніж форуми. Форуми відрізняються від чату поділом тем та часом спілкування (в чатах можна спілкуватись у реальному часі). Саме за спілкування у реальному часі я надаю перевагу різноманітним чатам.

Повідомлення відредагував StudentS - Четвер, 26.09.2013, 10:29
 
StudentДата: Четвер, 26.09.2013, 10:37 | Повідомлення # 64
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що чат краще ніж форум , адже в чаті можна спілкуватися в реальному часі.
Чат (англ. chat — «балачка») — мережевий засіб для швидкого обміну текстовими повідомленнями між користувачами інтернету у режимі реального часу. Зазвичай, під словом «чат» мається на увазі інтернет-ресурс з можливостями чату, чат-програма, рідше — сам процес обміну текстовими повідомленнями.

 
rit_boДата: П`ятниця, 27.09.2013, 09:19 | Повідомлення # 65
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, краще чати. Хоча я ними користуюсь лише тоді, коли хочу вбити вільний час))) На форумах існують конкретні теми, а у чаті можна миттєво знайти своїх однодумців та спілкуватись на любу тему. А також швидка відправка повідомлень та їх отримання - певна перевага чатів над форумами.
 
NIGGA888Дата: Неділя, 29.09.2013, 15:00 | Повідомлення # 66
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
І чат і форум мають свої плюси та мінуси, але на мою думку краще чат.
 
nice82Дата: Неділя, 29.09.2013, 21:04 | Повідомлення # 67
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
краще форуми тому що  текстови повидомлення можна читати в  зручний для нас час
 
diana1610Дата: Вівторок, 01.10.2013, 15:25 | Повідомлення # 68
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що форуми кращі, тому що в чатах немае визначеної теми,а на форумах створюються конкретні теми
 
lilija-enaДата: Вівторок, 01.10.2013, 19:38 | Повідомлення # 69
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку зручніше форум. Тому що в чатах не мае визначної теми , а на форумах  конкретні теми. Текстові повідомлення можна читати в зручний час .
 
РыжикДата: Вівторок, 01.10.2013, 19:52 | Повідомлення # 70
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку чати краще чати. Адже це можливість спілкування, знайомств, а нові персонажі- це нова інформація. Чати - це плюси.
 
soul_rainДата: Вівторок, 01.10.2013, 22:07 | Повідомлення # 71
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Форум, як і гостьова книга, являє собою засіб спілкування користувачів мережі Інтернет .
Чат - мережевий засіб для швидкого обміну текстовими повідомленнями між користувачами інтернетуу режимі реального часу.
На мій погляд цікавіше спілкуватися на форумі ніж у чаті, тому що на форумі є визначена тема для спілкування, обговорювання, а в чаті немає smile tongue
 
ИнфокомДата: Середа, 02.10.2013, 13:23 | Повідомлення # 72
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дорогі "дівчата" 2-Б, я вітаю вас з практичною роботою :), тож давайте поспілкуємось - кому більше подобається Форум,а кому Чат і Чому.? :D 
 
SvitlanaДата: Середа, 02.10.2013, 14:01 | Повідомлення # 73
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Форум являє собою засіб спілкування користувачів мережі Інтернет, тільки він має розширення потенційними можливостями.
Чат-мережевий засіб для швидкого обміну текстовими повідомленнями між користувачами Інтернету у режимі реального часу. Тому для мене краще дискутувати на форумі))) :)
 
ЛюбовьДата: Середа, 02.10.2013, 14:02 | Повідомлення # 74
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку,кращим забезпеченням є форум.Адже там є більш змістовніша інформація.Є також певні керівники-модератори та адміністратори.Створена тема викладається певна тема,де кожен бажаючий може приймати участь у обговоренні данної теми.Це також гарний спосіб знайти собі однодумців відносно захоплень,певних тем.Форум спрямований,переважно,на інтелектуальні обговорення,на відміну від чату,який застосовується як засіб спілкування. biggrin .Також на форумі є певні встановлені правила,які керують "етикет" спілкування.
 
АняДата: Середа, 02.10.2013, 14:09 | Повідомлення # 75
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю,що краще форуми, тому що Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі.   Я думаю,що краще форуми, тому що Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі.
 
:p
 
Форум » ЦК викладачів інформатики Запорізького педагогічного коледжу » Практичні роботи з інформатики » Що краще, форуми чи чати? (спробуйте аргументувати плюси-мінуси того чи іншого сервісу)
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz