Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Сайт ЗПК
МО інформатиків регіону
Комісія природничих дисциплін
Комісія іноземної мови
Комісія соц.-гум.дисциплін
Комісія викладачів ОМ
Комісія викладачів дошкільних дисц.
Субота, 20.04.2024, 04:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Що краще, форуми чи чати? - Сторінка 2 - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Форум » ЦК викладачів інформатики Запорізького педагогічного коледжу » Практичні роботи з інформатики » Що краще, форуми чи чати? (спробуйте аргументувати плюси-мінуси того чи іншого сервісу)
Що краще, форуми чи чати?
♔Madе_in_РАЙ♔Дата: Середа, 26.09.2012, 17:21 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
[color=red]Форум — інтернет-ресурс, популярний вид спілкування в інтернеті. На форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі. На форумі є адміністратори (власники форуму) та модератори (обслуговуючий персонал, який стежить за виконанням установлених правил і порядку). Форуми можуть бути присвячені програмному забезпеченню, автомобілям, футбольній команді і т. д.

Чат (англ. chat — "балачка") — мережевий засіб для швидкого обміну текстовими повідомленнями між користувачами інтернету у режимі реального часу. Зазвичай, під словом «чат» мається на увазі інтернет-ресурс з можливостями чату, чат-програма, рідше - сам процес обміну текстовими повідомленням biggrin
 
yarkOoДата: Середа, 26.09.2012, 17:41 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що форуми кращі за чат, тому що в чатах немае визначеної теми)а на форумах навпаки створюються теми для спілкування. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі smile
 
КэтринДата: Четвер, 27.09.2012, 09:01 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, что лучше форумы, потому что, если человеку нужен ответ на какую то конкретную тему, он быстро может ее просмотреть на форуме. biggrin smile yes

Повідомлення відредагував Кэтрин - Четвер, 27.09.2012, 09:02
 
TututututuДата: Четвер, 27.09.2012, 09:06 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
для мене краще форуми,тому що він корисніший,и там набагато цікавіше за чат)можна на форум зайти через тиждень після створення певної теми,тому меня більше форум і подобається)))
 
larisaДата: Четвер, 27.09.2012, 09:15 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що форум краще. Там багато тем, і можна знайти вдповідь на запитання. smile
 
VagabunDДата: Четвер, 27.09.2012, 13:29 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
cry
 
Kusyijko_DarinaДата: Четвер, 27.09.2012, 13:38 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я гадаю що краще чат. Тому що там зручніше спілкуватися, і можна одразу спілкуватися с декількома особами. smile
 
VeleryДата: Четвер, 27.09.2012, 13:40 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю,что лучше форумы,потому что все,кого интересует любая информация, могут быстро и удобно посмотреть её на форуме.
 
катюхаДата: Четвер, 27.09.2012, 13:43 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
пнпанпаенапна
 
KackadioRДата: Четвер, 27.09.2012, 13:47 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що форуми та чати мають різні призначення, тому судити та порівнювати обьективно складно.На форумі можна грунтовно обговорювати задану тему, та читати інформацію яка була написана раніше . Вся інформація зберігаеться, можна у будь який момент переглянути теми яки вас цікавлять.Напрочут у чатах, розмова виходить легкою, та емоційною wink
 
someoneshyДата: Четвер, 27.09.2012, 13:48 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Конечно - форум. На форуме нет (почти нет) разговоров "ниочем". Здесь абсолютное большинство тем - осмыслены. Это хорошо. Тут можно найти людей, по интересам схожих с тобой, быстрее, чем в чате. smile
 
ЮЛИЯ_SMILEДата: Четвер, 27.09.2012, 13:48 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
я не знаю що краще,так як не спілкуюся в чаті і на форумах не сиджу biggrin tongue biggrin
 
PokerfaceДата: Четвер, 27.09.2012, 13:53 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя думка така. Що форум і чат мають певні властивості, це дає нам змогу розрізняти середовище спілкування. Тобто на форумі задається певна тема, а в чаті не має конкретної теми (якщо її не встановлять модератори, але це не обов язково вона повина бути усюди), в чаті зокрема флудять.
Мені наприклад подобаються форуми, бо на них можно зробити систему повідомлень, та можно створити певну гру. Наприклад http://ftparallel.anihub.ru/
dry
 
vitalinaДата: Четвер, 27.09.2012, 13:54 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що форуми кращі, тому що в чатах немае визначеної теми,а на форумах створюються теми для спілкування. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумах
 
VerasmidДата: Четвер, 27.09.2012, 14:09 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
wacko Нечево потому что я в этам не понимаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! angry
 
Форум » ЦК викладачів інформатики Запорізького педагогічного коледжу » Практичні роботи з інформатики » Що краще, форуми чи чати? (спробуйте аргументувати плюси-мінуси того чи іншого сервісу)
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz