Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Сайт ЗПК
МО інформатиків регіону
Комісія природничих дисциплін
Комісія іноземної мови
Комісія соц.-гум.дисциплін
Комісія викладачів ОМ
Комісія викладачів дошкільних дисц.
Четвер, 28.03.2024, 14:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Що краще, форуми чи чати? - Сторінка 3 - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » ЦК викладачів інформатики Запорізького педагогічного коледжу » Практичні роботи з інформатики » Що краще, форуми чи чати? (спробуйте аргументувати плюси-мінуси того чи іншого сервісу)
Що краще, форуми чи чати?
КалерияДата: Четвер, 27.09.2012, 14:12 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
dry dry Мені байдуже до цього.
 
Nadya34Дата: Четвер, 27.09.2012, 14:20 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку краще форуми оскільки написане потім можна виправити або додати, ще одна з корисних особливостей форуму це те що в них визначаються теми тож завдяки цьому можливо знайти щось корисне для себе. smile
 
RulanДата: Четвер, 27.09.2012, 14:30 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я важажаю що чат краще чим форум
 
katyaДата: Четвер, 27.09.2012, 20:31 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
я думаю,щоНа форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі. На форумі є адміністратори (власники форуму) та модератори (обслуговуючий персонал, який стежить за виконанням установлених правил і порядку). Форуми можуть бути присвячені програмному забезпеченню, автомобілям, футбольній команді і т. д.
 
Mandarinka_MarinkaДата: Четвер, 27.09.2012, 21:18 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю,що краще чати тому що зазвичай, під словом «чат» мається на увазі інтернет-ресурс з можливостями чату, чат-програма, рідше - сам процес обміну текстовими повідомленнями. biggrin
 
LizaДата: Субота, 29.09.2012, 13:25 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що форуми кращі, тому що в чатах немае визначеної теми,а на форумах створюються теми для спілкування. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на biggrin biggrin
 
KrolenyaДата: Субота, 29.09.2012, 18:54 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
"На форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі." , гадаю, що форуми краще smile
 
КатюшкаДата: Субота, 29.09.2012, 20:03 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мне кажется что чаты все таки лутьше нежели форумы так как на форумах обсуждается лишь определенная тема а в чятах открытая форма общения где круг лиц могут поговорить и обсудить много интересных тем!!!!
smile
 
kaRinkaДата: Неділя, 30.09.2012, 10:42 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що форум, бо :
Форум - це місце в мережі, де всі спілкуються на різні теми.
Зручність їх полягає в тому, що не потрібно, як в чаті, сидіти постійно, чекати, коли відповідять на поставлені вами питання.
Ви просто пишете своє повідомлення, при бажанні (якщо дозволяють функції форуму), "підписуєтеся" на цікаву для вас тему (тоді повідомлення про оновлення прийде вам на пошту), або просто заходите в форум пізніше, щоб прочитати полеміку з даного питання.
 
MaRyДата: Неділя, 30.09.2012, 15:18 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що форум краще, бо можна спілкуватися на різні теми і нечекати миттєвої відповіді,а просто пізніше зайти і прочитати відповіді на ваші питання.
 
БелаяДата: Вівторок, 02.10.2012, 18:12 | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я вважаю, що форуми кращі за чати, бо:
1) На форумі можна віправляти повідомлення, яке ти написав;
2) Чат - це онлайн спілкування, тобто, якщо ти задав питання, тобі потрібно чекати на відповідь, а на форум, якщо ти задав питання, то можешь відійти і відповідь подивитися пізніше. Твоя відповідь нікуди не зникне;
 
солнцеДата: Вівторок, 02.10.2012, 21:59 | Повідомлення # 42
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
привет всем.
я думаю что форум лучше, потому что обсуждают одну тему интересную для вас. на форумах ты не встретишь не линзурной лексики и спама. на форумах можно встретить единомышлиников и завести новые знакомства. на интересуючий вас вопрос можна найти конкретный ответ.
моё мнение таково.!!! yes yes
 
АліночкаДата: Вівторок, 02.10.2012, 22:10 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Как по мне ,то лучше форум)
Чат изначально, предназначен, непосредственно для общения, и знакомств.

А форум, для того, чтобы поделиться своими мыслями, проблемами, спросить совета, просто обсудить какую-то злободневную тему...
 
маріяДата: Середа, 03.10.2012, 15:27 | Повідомлення # 44
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що форуми кращі за чат, тому що на форумах можна зручно і швидко переглянути інформацію, яка тебе цікавить!!!!
 
ЕкатеринаДата: Середа, 03.10.2012, 17:26 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені быльше подобається форум, тому що на форумі можна знайти більше того що потрібно, на якусь певну тему.
 
Форум » ЦК викладачів інформатики Запорізького педагогічного коледжу » Практичні роботи з інформатики » Що краще, форуми чи чати? (спробуйте аргументувати плюси-мінуси того чи іншого сервісу)
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz